Ogüncan Özer

İş İnsanı


Doğum Tarihi: 21 Mayıs 1996

Doğum Yeri: İstanbul Kadıköy

Eğitim: Işık Üniversitesi İşletme Bölümü


Biyografisi


Ogüncan Özer; Türk iş insanı,
21 Mayıs 1996’da İstanbul Kadıköy’de doğdu.

Eğitim hayatı Ataşehir İlk Öğretim Okulunda başladı. Gençlik yıllarında basketbol sporuna olan yeteneği ailesi tarafından fark edildi ve bu alanda uzun yıllar eğitiminin yanında profesyonel basketbol oyuncu olarak devam etti.

Lise eğitimini Ataşehir Doğa Koleji’nde devam ettirdi. Ogüncan Özer o dönemlerde de popüler bir kişiliğe sahipti ve bu özelliğini günümüzde üzerine koyarak devam ettirmekte.

Üniversite eğitimini Işık Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Ogüncan Özer ilk ticari faaliyetlerini üniversite yıllarında yapmıştır. Dönemin ünlü sanatçılarını organize edip üniversite etkinlikleri düzenleyip hem ticari gelir hem de okulunda tanınan, bilinen bir isim haline gelmiştir.

Ogüncan Özer’in iş hayatının başlangıcı,
aile şirketi olan Ges Power Enerji A.Ş ve Ozer Elektrik Mühendislik’te babasının yanında tecrübelerinden bilgi birikiminden faydalanarak olmuştur.

Günümüzde ise elektrik ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinin yöneticisi olarak başına geçmiştir.

Başarılı iş insanı Ogüncan Özer,
inovatif ve kurumsal yapı anlayışıyla şirketlerini yurt içinde ve yurt dışında yaptığı projelerle global marka haline getirmiştir. Yurt dışında ki fuarlarda Türkiye’yi temsil etmektedir.